Strona głównaRealizacjeProjektyKontakt
 
WDWJ & DREWRAJ
'Rzetelna Firma' - sprawdź nas
'Domy w stylu' - nasz partner
'Dom-Projekt' - nasz partner
'Pro Arte' - nasz partner
'Gros' - nasz partner
'FINISHPARKIET' - nasz partner
'DrewnoChron' - nasz partner

ECO Parkiet

Podłogi z ECO Parkietu

Przy produkcji podłogi ECO Parkiet wykorzystujemy zalety drewna. Do tradycyjnych, takich jak przyjazny charakter, ciepło, brak emisji szkodliwych substancji, trwałość, stabilizacja mikroklimatu we wnętrzu dodaliśmy efekty zastosowania najnowocześniejszej technologii. Dzięki niej ECO Parkiet ma stabilny kształt, jest trwały, a jego układanie jest proste i szybkie.

Podłoga jest gotowa do użytkowania od razu po ułożeniu i nie wymaga lakierowania, dzięki czemu unikamy emisji rozpuszczalników we wnętrzu mieszkania.

Jak zbudowany jest ECO Parkiet?

 1. Powłoka lakiernicza
  Pięć warstw wysokiej jakości bezbarwnego lakieru, który nie zawiera tzw. wolnych rozcieńczalników - 3 podkładowe i 2 nawierzchniowe - zabezpiecza ECO Parkiet przed uszkodzeniem. Każda z nich jest utwardzana promieniami UV.
 2. Warstwa zewnętrzna
  Zewnętrzną, widoczną po ułożeniu, część ECO Parkietu stanowi czteromilimetrowa warstwa szlachetnego drewna.
 3. Warstwa środkowa
  Formowana z wąskich listewek z drewna świerkowego lub z innych gatunków drewna iglastego. Minimalizuje wpływ pęcznienia lub kurczenia się drewna na zmianę wymiarów deski podłogowej.
 4. Warstwa dolna
  Wykonujemy ją z drewna iglastego. Warstwa dolna wyrównuje naprężenia powstające w warstwie zewnętrznej i środkowej.
 
 

Podłoga dostępna jest w różnych klasach:

Extra: drewno bezsęczne o zbliżonym rysunku słojów i odcieniach barwy poszczególnych deszczułek.

Standard: drewno poszczególnych deszczułek zróżnicowane barwą i usłojeniem. Mogą występować sęki szpilkow o średnicy do 4mm.

Natura: drewno poszczególnych deszczułek o silnie zróżnicowanej barwie i usłojeniu. Mogą występować sęki szpilkowe i zdrowe sęki zrośnięte o średnicy do 15mm.

UWAGA! Produkt naturalny: budowa anatomiczna drewna jest zróżnicowana, dlatego też przed wyborem konkretnego gatunku zalecamy zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem oferowanych desek.

ECO Parkiet jest produktem całkowicie bezpiecznym i ekologicznym.

 

 
   extra standard
natura 
DĄB 
BUK